Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen tandborste, färglitografi, signerad Y Edelmann och numrerad E.A 16/20, ca 77x49 cm

Ej examinerad ur ram

644581

2019-05-21