Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen formel 1 bil, färglitografi, oramad, signerad Y.Edelmann och numrerad E.A XIII/XXV, bladstorlek ca 61x88 cm

Smärre slitage, hanteringsveck

644585

2019-05-23