Jaktstudsare
2019-05-22
644590
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAKTSTUDSARE, 8-kantig pipa, 1800-tal, längd ca 128 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
svår korrosion på pipa, kolv sprucken samt lagad