Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK & JUNG, askfat "Ultima", 2 st. vitmetall, ca 30x30 cm och 7x7 cm, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta
Bruksslitage
644592
2019-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här