Beck & Jung askfat "Ultima"

Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat
Beck & Jung askfat

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG, askfat "Ultima", 2 st. vitmetall, ca 30x30 cm och 7x7 cm, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta

Bruksslitage

644592

2019-05-18