Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRUTHORN MM, 3 kruthorn av ben (längd 16-21 cm), krutpung i läder, kultång samt jakthorn
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage
644594
2019-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här