Samling kruthorn mm

Samling kruthorn mm
Samling kruthorn mm
Samling kruthorn mm
Samling kruthorn mm
Samling kruthorn mm
Samling kruthorn mm
Samling kruthorn mm
Samling kruthorn mm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRUTHORN MM, 3 kruthorn av ben (längd 16-21 cm), krutpung i läder, kultång samt jakthorn

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage

644594

2019-05-22