Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Vid pianot, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, bildyta ca. 40x32 cm

Baksida med govotext

644605

2019-05-16