Byrå, 1800-tal
2019-05-22
644622
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ 1800-tal, björkfanér, höjd 82 cm, 94x47 cm, senare beslag
nyckel saknas, slitage, repor, märken