Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
VIOLIN, etiketterad Paul Knorr, daterad 1930, längd 60, lådans längd 36 cm, STRÅKE W Dörfler, längd 74 cm, vikt 62 gram, medföljande låda
Bruksslitage
644632
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här