Bord "Trippo"
Valmis
2019-05-22
644635
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ULLA CHRISTIANSSON, "Trippo", bord, Karl Andersson & Söner, ben i vitmetall, svartbetsad skiva av trä, höjd ca 59 cm, diam ca 70 cm, etikettmärkt under skiva
skiva med repor samt kantnagg