Bord "Trippo"
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULLA CHRISTIANSSON, "Trippo", bord, Karl Andersson & Söner, ben i vitmetall, svartbetsad skiva av trä, höjd ca 59 cm, diam ca 70 cm, etikettmärkt under skiva
skiva med repor samt kantnagg
644635
2019-05-22