Bord "Trippo"

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULLA CHRISTIANSSON, "Trippo", bord, Karl Andersson & Söner, ben i vitmetall, svartbetsad skiva av trä, höjd ca 59 cm, diam ca 70 cm, etikettmärkt under skiva

skiva med repor samt kantnagg

644635

2019-05-22