Bertram Schmiterlöw etsningar

Bertram Schmiterlöw etsningar
Bertram Schmiterlöw etsningar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): (8) Stockholmsmotiv, hamnmotiv och landskapsmotiv, signerade, etsningar, varierande mått

Oramade

644646

2019-05-19