Stolar i sengustaviansk stil "Druvan"

Stolar i sengustaviansk stil
Stolar i sengustaviansk stil
Stolar i sengustaviansk stil
Stolar i sengustaviansk stil
Stolar i sengustaviansk stil
Stolar i sengustaviansk stil
Stolar i sengustaviansk stil
Stolar i sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, sengustaviansk stil, modell "Druvan", 1900-talets andra hälft, löstagbara sitsar, sitthöjd ca 45,

Bruksslitage

644656

2019-05-19