Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadmotiv med hästar, signerad M Vasari, olja på duk, ca 42x51 cm

Smärre slitage

644671

2019-05-19