Julio Zapata färglitografi med krita

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULIO ZAPATA (Kuba, född 1932), Kvinnostudie, signerad J Zapata 71, blandteknik på duk, ca 81x116 cm

644674

2019-05-17