Erro Made in Japan
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERRO (GUDMUNDUR GUDMUNDSSON)
(Island, född 1932): "Made in Japan", 1972, mapp innehållandes 7 st färglitografier, signerade och numrerade 66/100, bladmått ca 63x47 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Mapp med skador
644675
2019-05-17