Erro Made in Japan

Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan
Erro Made in Japan

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERRO (GUDMUNDUR GUDMUNDSSON)
(Island, född 1932): "Made in Japan", 1972, mapp innehållandes 7 st färglitografier, signerade och numrerade 66/100, bladmått ca 63x47 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Mapp med skador

644675

2019-05-17