Gunnar Brusewitz färglitografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): (2) Naturmoriv, föreställandes sidensvansar samt isbjörn i islandskap, signerade G. Brusewitz 4/280 resp 14/300, färglitografier, bladmått ca 38x28 resp 38x24 cm
ej examinerade ur ram
644677
2019-05-19