Yngve Svedlund oljemålning

Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVE SVEDLUND (född 1925), "Prästbodarna" signerad Y Svedlund 07, samt a tergo , olja på duk, 64x52 cm

644680

2019-05-19