Yngve Svedlund oljemålning

Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE SVEDLUND (född 1925), "Folkfest", signerad Y. Svedin, 72, olja på duk, ca 40x42 cm

644681

2019-05-19