Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1800-talets slut, dekor i form av arkad vid ryggparti, svarvade ben, klädd i brunt skin med djuphäftade karmar, hjultrissor framtill, betsad ek, sitthöjd 42 cm

Åldersrelaterat slitage, torrsprickor i skinn samt mindre stötmärken

644683

2019-05-19