Oljemålningen av Lars erik Larsson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ERIK LARSSON (1912-1971): hamnmotiv, signerad, olja på pannå, 45x38 cm

644685

2019-05-19