Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampor 3 st, 1900-talets andra hälft, Markaryd, glas med gröna fransar, etikettmärkta, höjd ca 30, diameter 33 cm
Ej funktionstestade, bruksslitage
644692
2019-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här