Hans Agne Jakobsson taklampor 3 st

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampor 3 st, 1900-talets andra hälft, Markaryd, glas med gröna fransar, etikettmärkta, höjd ca 30, diameter 33 cm

Ej funktionstestade, bruksslitage

644692

2019-05-18