Omslag
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OMSLAG / MAPP tillverkat av József Morzsányi, Warsawa, 1900-talets första hälft, läderklätt omslag med förgylld samt emaljerad dekor, troligen inbjudan
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
644700
2019-05-22