Omslag

Omslag
Omslag
Omslag
Omslag
Omslag
Omslag
Omslag
Omslag
Omslag
Omslag

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OMSLAG / MAPP tillverkat av József Morzsányi, Warsawa, 1900-talets första hälft, läderklätt omslag med förgylld samt emaljerad dekor, troligen inbjudan

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

644700

2019-05-22