Ishink

Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

ISHINK, "A Daydream", rödlackerad aluminium, Australien, 1900-tal, handtag i mässing, i form av päron, botten märkt A Daydream, produktion / Made in Australia, höjd ca 19 cm

Bruksslitage

644716

2019-05-21