Reservoar-/bläck & stiftpennor

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESERVOAR-/BLÄCK- & STIFTPENNOR, 9 st, bl.a Mont Blanc, varav 3 st med stift 14ct, längd 5-14 cm.

Slitage, enstaka skador, ej funktionstestade.

644725

2019-05-18