Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESERVOAR-/BLÄCK- & STIFTPENNOR, 9 st, bl.a Mont Blanc, varav 3 st med stift 14ct, längd 5-14 cm.
Slitage, enstaka skador, ej funktionstestade.
644725
2019-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här