Sten Eklund litografi

Sten Eklund litografi
Sten Eklund litografi
Sten Eklund litografi
Sten Eklund litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN EKLUND (född 1942): "Tornado", signerad och daterad Sten Eklund -06, färglitografi, 78/150, ca 59x80 cm

644730

2019-05-17