Lennart Aschenbrenner

Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Damsko, signerad och daterad Aschenbrenner -07, blandteknik, ca 39x29 cm

"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador

644732

2019-05-17