Tallriksställ

Tallriksställ
Tallriksställ
Tallriksställ
Tallriksställ
Tallriksställ
Tallriksställ
Tallriksställ
Tallriksställ

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKSSTÄLL, Kina, 1900-tal, trä med inläggningar, längd 23 cm, bredd 15 cm, höjd 39 cm.

Ställvis slitage.

644733

2019-05-18