Oidentifierad konstnär
2019-05-19
644737
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna med fruktfat, efter Tizian, 1800-talets slut, olja på duk, ca 78x64 cm
Slitage, krackelyr