Dockvagn 1900 talets början

Dockvagn 1900 talets början
Dockvagn 1900 talets början
Dockvagn 1900 talets början
Dockvagn 1900 talets början
Dockvagn 1900 talets början
Dockvagn 1900 talets början
Dockvagn 1900 talets början
Dockvagn 1900 talets början

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

DOCKVAGN, 1900-talets början, ekrade hjul i metall, inredning och suflett i vaxad duk, bemålad korg med jugend dekor, längd ca 65 cm

Enkel docka medföljer, slitage

644739

2019-05-16