Klubbat för:
3 000 SEK
3 500 SEK
STIG BORGLIND (1892-1965), 3 st torrnålsetsningar, , signerade Stig Borglind, torrnål, 23x23 cm
Gulnad passepartout samt blad
644770
2019-05-19