Stig Borglind

Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind

Klubbat för:

3 000 SEK

3 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965), 3 st torrnålsetsningar, , signerade Stig Borglind, torrnål, 23x23 cm

Gulnad passepartout samt blad

644770

2019-05-19