Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN SCOTT, signerad, daterad -96, numrerad 72/100, etsning, bladmått 53x40 cm, oramad.
Smärre fläckar.
644772
2019-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här