Johan Scott litografi

Johan Scott litografi
Johan Scott litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN SCOTT, signerad, daterad -96, numrerad 72/100, etsning, bladmått 53x40 cm, oramad.

Smärre fläckar.

644772

2019-05-18