Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ITALIENSK SKOLA, (16/1700-tal): Jesus gisslas, väggfält, olja på duk, rundad upptill 217 x 121 cm
skador, hål i duken, revor
644778
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här