Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): ´´Rådhuset i Norrtälje en torgdag´´, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1982, olja på duk, ca 24x33 cm
644794
2019-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här