Olle Nordberg oljemålning
2019-05-18
644805
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Flicka vid bänk, signerad och daterad Olle Nordberg-49, olja på pannå, ca 46x38 cm