Egil Jacobsen färgkrita

Egil Jacobsen färgkrita
Egil Jacobsen färgkrita
Egil Jacobsen färgkrita
Egil Jacobsen färgkrita
Egil Jacobsen färgkrita
Egil Jacobsen färgkrita

Klubbat för:

3 600 SEK

5 000 SEK

EGIL JACOBSEN (Danmark, 1910-1998): Komposition, monogramsignerad och daterad EJ 17/6 69, färgkrita på papper, ca 20,5x14,5 cm

644858

2019-05-17