Klubbat för:
3 600 SEK
5 000 SEK
EGIL JACOBSEN (Danmark, 1910-1998): Komposition, monogramsignerad och daterad EJ 17/6 69, färgkrita på papper, ca 20,5x14,5 cm
644858
2019-05-17