Wiwen Nilsson brosch

Wiwen Nilsson brosch
Wiwen Nilsson brosch
Wiwen Nilsson brosch
Wiwen Nilsson brosch
Wiwen Nilsson brosch
Wiwen Nilsson brosch

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIWEN NILSSON, ´´monogram´´ brosch, silver, Lund, 1939, föreställande bokstäverna ´´d´´ och ´´w´´, längd ca 11.5 cm, totalvikt ca 13.5 g

Bruksslitage, mindre repor

644862

2019-05-19