Takarmatur jugendstil

Takarmatur jugendstil
Takarmatur jugendstil
Takarmatur jugendstil
Takarmatur jugendstil
Takarmatur jugendstil
Takarmatur jugendstil
Takarmatur jugendstil
Takarmatur jugendstil
Takarmatur jugendstil
Takarmatur jugendstil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, patinerad mässing, med fyra ljuspunkter täckta med fröstat glas kupor, etikettmärkt ´´Åtgärdad, Mässing Mäster, 2016´´, höjd ca 58 cm, diameter ca 55 cm

Bruksslitage, några mindre nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

644870

2019-05-19