Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BALUSTRADFÅTÖLJ, sekelskifte 18-/1900-tal, stomme och armstöd i massiv ek, stoppad stomme klädd i randig textil, sitthöjd ca 36 cm
Nyligen renoverad, stommen med bruksslitage
644874
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här