Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIMON GATE (1883-1945), vaser, 2 st., rökfärgad glasmassa, Orrefors, 1930-tal, fasettslipade, en signerad "Orrefors GA 1676", höjd ca 16-18 cm
Obet. nagg
644880
2019-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här