Simon Gate vaser Orrefors

Simon Gate vaser Orrefors
Simon Gate vaser Orrefors
Simon Gate vaser Orrefors
Simon Gate vaser Orrefors
Simon Gate vaser Orrefors
Simon Gate vaser Orrefors
Simon Gate vaser Orrefors
Simon Gate vaser Orrefors

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE (1883-1945), vaser, 2 st., rökfärgad glasmassa, Orrefors, 1930-tal, fasettslipade, en signerad "Orrefors GA 1676", höjd ca 16-18 cm

Obet. nagg

644880

2019-05-19