Rune Pettersson oljemålning
Vollendet
2019-05-19
644884
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
RUNE PETTERSSON (1918-1999) komposition, olja på duk, signerad R.Pettersson, mått ca 33x41 cm
Krackelyr