Rune Pettersson oljemålning

Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE PETTERSSON (1918-1999) komposition, olja på duk, signerad R.Pettersson, mått ca 33x41 cm

Krackelyr

644884

2019-05-19