Slava Kliuchnikov oljemålning

Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Höns och tupp, signerad och daterad Kliuchnikov 14, olja på duk, ca 40x75 cm, oramad

644885

2019-05-17