Gütermanns sysilke

Gütermanns sysilke
Gütermanns sysilke
Gütermanns sysilke
Gütermanns sysilke
Gütermanns sysilke
Gütermanns sysilke
Gütermanns sysilke
Gütermanns sysilke

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÜTERMANNS SYSILKE, 1940/50-tal, butiksdisplay, trä, metall och glas, höjd ca 22, 49x35 cm

En glasskiva med bortfall/nagg

644894

2019-05-17