Skål Simon Gate Orrefors

Skål Simon Gate Orrefors
Skål Simon Gate Orrefors
Skål Simon Gate Orrefors
Skål Simon Gate Orrefors
Skål Simon Gate Orrefors
Skål Simon Gate Orrefors
Skål Simon Gate Orrefors
Skål Simon Gate Orrefors
Skål Simon Gate Orrefors
Skål Simon Gate Orrefors

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE, skål, rökfärgat glas, Orrefors 1947 fasettslipad, graverad dekor av Arthur Diessner med motiv av ormtjuserska, signerad, höjd ca 13, diameter 14 cm

Nagg

644918

2019-05-18