Delbana herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
DELBANA, armbandsur, 18 k guld, 1950-tal, manuell, plexiglas, kronograf, cal Landeron 48, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 37,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, innerboett i metall limmad till bakboett i 18 k, bruksslitage
644930
2019-05-19