Manschettknappsask
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MANSCHETTKNAPPSASK, nysilver, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, stämplad ´´LAG. SKYDDAD W&D´´, dekor med man som kikar ned i asken, höjd ca 4 cm, diameter ca 6.2 cm
Slitage, två fästen till figuren skadat
644938
2019-05-19