Manschettknappsask

Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANSCHETTKNAPPSASK, nysilver, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, stämplad ´´LAG. SKYDDAD W&D´´, dekor med man som kikar ned i asken, höjd ca 4 cm, diameter ca 6.2 cm

Slitage, två fästen till figuren skadat

644938

2019-05-19